Lesyklėlių kūrimo šventė

Vasariškai šiltą spalio 13-osios popietę džiugiai nusiteikę lekėtiškiai ir miestelio svečiai susibūrė lesyklėlių kūrimo šventėje. Pavasarį Lekėčiuose turime tradiciją bendruomeniškai kalti inkilus, tad rudenį nevalia pamiršti ir lesyklėlių. Edukatorius Gintas Čekauskas išaiškino pagrindinius lesyklėlių gamybos principus ir visi kibo į kūrybinį darbą. Plaktukai kaukšėjo, susirinkusiųjų veidai švytėjo, rezultatai džiugino.

Susirinkusieji ne tik išmoko pasigaminti lesyklėles, bet jas išpuošė dekoruotais paukštukais ir parsinešė namo. Beliks žiemą į jas pripilti gėrybių, skirtų išalkusiems sparnuočiams. Renginio organizatorė Milda Ratomskienė džiaugėsi, jog šventėje apsilankė daug vaikų, tėvelių bei senelių. Tai rodo, jog jaunoji karta auga atsakinga, kūrybiška ir bendruomeniška.

Milda Ratomskienė