Europos kalbų diena

Rugsėjo 26-ąją mūsų mokykloje buvo minima Europos kalbų diena. Šios dienos proga mokyklos bibliotekoje surengta paroda, kurią paruošė rusų k. mokytoja ir bibliotekininkė V. Puodžiukaitienė. Mokykloje taip pat vyko renginys,  skirtas Europos kalbų dienai, kurį organizavo anglų kalbos  mokytoja Rimanta Poderytė. Dvi mokinių komandos  iš  5 - 10 klasės išbandė savo jėgas įvairiose užduotyse - skaitė eilėraščių posmus lietuvių, rusų ir anglų kalbomis, mokėsi lietuviškų ir angliškų patarlių, dalyvavo viktorinoje anglų kalba. Už dalyvavimą renginyje abiejų komandų mokiniai apdovanoti padėkos raštais ir prizais. Nuoširdžiai sveikinu nugalėtojų komandą už puikų pasirodymą ir linkiu visada draugauti su kalbomis.

Dvi klasės, penktokai ir septintokai, dalyvavo dailyraščio konkurse ,,English in the Third Millenium" (,,Anglų kalba trečiajame tūkstantmetyje"). Gražiausi konkurso dalyvių darbai bus eksponuojami mokyklos bibliotekoje ir iš abiejų klasių išrinksime po du konkurso nugalėtojus.

Anglų  kalbos mokytoja R. Poderytė