Gegužinė 2018

03Gegužės 25 dieną visi rinkosi tradicinę gegužinę.  Deja, oras tądien mūsų nelepino, tad negalėjome, kaip įprasta, šokti sporto aikštelėje, kur daug erdvės ir kur gaivu ir gera, tad kraustėmės į sporto salę.Visus gegužinėn susirinkusius pasveikino pavaduotoja R. Kaukienė ir pasidžiaugė, kad šiemet turime svečių – tai Plokščių mokyklos – daugiafunkcio centro šokėjai (vadovė Violeta Mikelaitytė). Jie  sušoko daug gražių šokių ( ,,Tili tili dūda“, ,,Grūdai drūdeliai“, ,,Jurgeli, meistreli) ir mūsų mokinius pamokė šokti ,,Šyvį“, ,,Suktinuką“, Ciceliukė Marceliukė“).

Gegužinė skirta tam, kad pasišoktume.  Dešimtokai  šoko  ,,Cykiai ramiai“,, devintokai su dešimtokais - ,,Trepsiukas“, ,,Oira“, aštuntokai - ,,Bulvienė“, septintokai - ,,Šalia kelio avietėlė“, šeštokai - ,,Sėjau rūtą“, penktokai - ,, Gražus mūsų jaunimėlis“. Pradinukai neatsiliko nuo vyresniųjų ir išmoko šokius ,,Čeverykai“, ,,Upytėlė teka“, ,,Kumpu snapu pelėda“, Žvirblis (kanapyčia)“. Ikimokyklinės ir priešmokyklinės grupės mokiniai šoko ,,Tėvas parvažiavo“.

Tradiciškai renginio metu yra atsisveikinama su mokyklos tarybos narėmis – su Rimute Litvinaite ir Milena Zumaraite - jos baigia dešimt klasių ir išeina mokytis toliau. Padėkota ir bendruomenės nariams – L. Gediminienei, Povilui Jurčiui, Gintui Čekauskui, Vitalijai Bitinaitienei už paramą mokyklai.

Gegužinėje apdovanoti mokyklos pirmūnai, olimpiadų, konkursų ,,Olympis“ ir ,,Kengūra“, sporto varžybų nugalėtojai ir juos rengę mokytojai.