,,Drakoniuko” teatras

01Balandžio 18 d. mūsų mokyklos pradinukai vėl  sulaukė svečių. Mokykloje apsilankė  mūsų mėgstamas ,,Drakoniuko" teatras.

Artistai mums parodė nuotaikingą spektaklį ,,Lietaus Lašelė". Pagrindinė veikėja - Lietaus Lašelė, nukritusi  iš balto it pūkas debesėlio. Pirmiausia ji sutiko miegalių Televizorių, kuris skundėsi, kad neturi laiko pailsėti, nes žmonės nuolat maigo jo  jungtukus ir žiūri net 35 kanalus. Netrukus Lašelė susipažino su Sena Pasakų Knyga, kuri  jautėsi  labai nelaiminga, nes žmonės visai nesidomi ja,  visą laiko spokso į Televizorių. Bet Pasakų Knyga pasekė Lašelei pasaką apie nelaimingą gėlę, kuri miršta iš troškulio. Lašelei pavyko surasti nelaimingą gėlę ir ją atgaivinti.

Vaikai susidomėję sekė visus Lietaus Lašelės nuotykius, kartu su ja džiaugėsi ir liūdėjo, juokėsi iš tinginio televizoriaus. Spektaklis pamokė vaikus būti draugiškus, linksmus, užjausti artimuosius ir draugus.

Atsisveikinome su artistais tikėdamiesi, kad  rudenį vėl sulauksime naujo spektaklio.

Mokytoja L. Plėšikaitienė