Projektas „8 klasių mokinių matematikos gebėjimų ugdymas taikant integruotas užduotis“

2017 12 11 – 2019 04 11 mūsų mokykla dalyvauja iš Europos Sąjungos struktūrinių fondų lėšų bendrai finansuojamame projekte „8 klasių mokinių matematikos gebėjimų ugdymas taikant integruotas užduotis“.

Projekte tobulinančios savo veiklą mokyklos - Kauno rajono  Ežerėlio pagrindinė mokykla, Šakių rajono Lekėčių mokykla - daugiafunkcis centras ir Biržų rajono Vabalninko Balio Sruogos gimnazija. Projektą inicijuojanti ir konsultuojanti mokykla - Kauno rajono Akademijos Ugnės Karvelis gimnazija, perteikianti savo pedagogų sukauptą patirtį matematikos ir gamtos mokslų ugdymo srityse. Veikloje dalyvauja mokyklų komandos – matematikos bei gamtos mokslų (biologijos, fizikos, chemijos) mokytojai.

Projektu "8 klasių mokinių matematikos gebėjimų ugdymas taikant integruotas užduotis" siekiama skatinti mokinių motyvaciją mokytis matematikos per integruotą matematikos ir gamtos mokslų ugdymą bei gerinti matematikos mokymosi pasiekimus. Taip pat projekte skiriamas dėmesys verslumo ugdymui, kaip vienai iš daugelio matematikos ir gamtos mokslų integruoto ugdymo alternatyvų.

Eglė Brazaitytė, direktoriaus pavaduotoja