Gelsta medžiai, vysta gėlės,

Paukščiai skristi ruošiasi,

O senelis Rudenėlis

Derliaus šventei ruošiasi.

01Kol Rudenėlis dar tik ruošiasi šventei, Lekėčių mokyklos - daugiafunkcio centro  pradinių klasių mokiniai ir mišrios grupės ugdytiniai jau surengė puikią rudens gėrybių parodą.  Ko tik  čia nebuvo!

samanose ilsisi riebios kirmėlytės, suvertos iš geltonų lapų. O riebus kiškis, pagamintas iš kopūstėlių galvų, pranašauja šaltą žiemą. Visko nė nepapasakosi, todėl  prašome pasigėrėti nuotraukomis.

Nuoširdžiai dėkoja vaikai  tėveliams, kurie  ,,parėmė" daržovėmis ir, aišku, savo patarimais ir pagalba.