Šimtadienis

20170228 131617Šių metų vasario 28 dieną Lekėčių mokykloje vyko dešimtokų šimtadienis. Jiems šventę rengė devintokai. Šimtadienio tema - ,,Ligoninė 2017". Renginys prasidėjo nuo smagaus ,,dezinfekatoriaus‘‘ išgėrimo. ,,Dezinfekatorius“ -  tai skystis, kuris naikina visas ,,zarazas‘‘ iš dešimtokų kūno. Vėliau tarė sveikinamąjį žodį ir jų pirmoji mokytoja Genovaitė Bielskuvienė, kuri atnešė   dešimtokams darbelius, kuriuos jie darė pradinėse klasėse. Devintokai nustatė ,,alpės ir drepės“ ligas dešimtokams.  Tada buvo pakviesti dešimtos klasės vaikinai - jiems reikėjo nenutraukiant popieriaus apibintuoti merginą, o vėliau visą popierių vėl susukti kaip kad buvo. Nugalėtojų buvo 3 poros, visi kiti vėl gėrė ,,dezinfekatorių“.

Pabaigus šį žaidimą, žodis buvo suteikiamas ir mūsų mokyklos direktoriui L.Adomaičiui.  Direktorius palinkėjo jiems visa ko geriausio, o devintokai perėjo į kitą gydymo lygį.  Tikrino tyliojo sufleravimo įgūdžius.  Reikėjo suvaidinti nurodytą žodį be balso. Kas suvaidinti nesugebėjo, turėjo gerti gėrimą nuo visokių ,,brudų“.

Na atėjo laikas ir dešimtokų auklėtojai Izolinai Rudzevičienei pasisakyti - jos žodžiai trumpi ir aiškūs: ,,Jums visad liepiau mokytis."   Na ir paskutinis žaidimas - ,,Telegrama".  Visi dešimtokai bendrai turėjo sukurti eilėraštį su pirmomis žodžio šimtadienis raidėmis. Jiems šitas žaidimas pasisekė puikiai. Galėtų būti rašytojai!  Dešimtokai buvo kviečiami pasiimti pusatestačius – jie ir yra sveikumo įrodymas, padėsiantis jiems po 100 kalendorinių dienų būti išrašytiems iš šios ligoninės. Atlikus visas devintokų paruoštas užduotis ir gydymo terapijas, dešimtokams buvo dovanojamas tortas. Dešimtokai džiaugėsi: ,,Renginys buvo išties puikus!"

R. Litvinaitė, 9 klasės mokinė