Rugsėjo pirmosios šventė

PIC 2930Rugsėjo pirmosios šventė tradiciškai  pradedama Lietuvos himnu. Mokyklos direktorius L. Adomaitis perskaito LR ministro pirmininko A. Butkevičiaus sveikinimą mokiniams ir jų tėveliams, mokytojams. Direktorius primena tarpukario prezidento K. Griniaus, kurio 150-ąsias gimimo metines šiemet švenčiame, mokytojams sakytus patarimus: „Kovose paskendęs išbuvau per visą savo nors ir ilgoką amželį. Galėčiau kaipo išvadą paskelbt tėvams ir pedagogams tokį patarimą: mokykite vaikus kantrybės, kančias, nesmagumus, kovas pakelt, nes smagumų gyvenime yra labai maža.“ Direktorius pasveikina  ir visą mokyklos bendruomenę, o ypač pirmokus. Jiems yra įteikiami pirmokų pasai. Lekėčių kunigas A. Kurapka Šventojo Rašto žodžiais linkėjo Dievo palaimos, išminties, pastangų – lai kiekviena diena būna gėrio, prasmės kupina.

Lekėčių seniūnas R. Krikštolaitis nuoširdžiai sakė, kad nė vienas žmogus šiandien neabejingas – ši šventė suvirpina kiekvieno širdį. Pasidžiaugė lekėtiškiais vaikais, tvarkingais, mandagiais, kultūringais. Palinkėjo santarvės ir bendradarbiavimo  su Lekėčių bendruomene. Seimo narys M. Bastys atvyko pasidžiaugti, kaip gražėja Lekėčių mokykla, patikino, kad vyks renovacijos darbai, kad bus Lekėčiuose darželis. „Noriu, kad vaikai jaustųsi patogiai ir būtų saugūs, dirbtų bendruomenei ir Lietuvai“,-  kalbėjo Seimo narys.  Mokyklos direktorius pristatė naujus mokytojus –  fizikos mokys L. Laurinaitienė, matematikos – V. Mureikienė. Buhaltere dirbs V. Vaitkuvienė.

Mokyklos bendruomenei prisistatė pirmokai – pasakė, kad nori išmokti skaityti ir matematikos. Juos mokysianti R. Kaukienė tarė: „Aš būsiu šalia ir pasistengsiu padėti“.

Pasveikinti pirmokų, dešimtokų ir visos mokyklos bendruomenės atėjo ir du GRYBAUTOJAI. Jie įteikė dovanėles pirmokams ir  vitaminų dešimtokams, kad mokytųsi, nepavargtų. Su švente sveikino ir dešimtokų auklėtoja I. Rudzevičienė, ir dešimtokų pirmoji mokytoja G. Bielskuvienė.

Rugsėjo pirmosios šventė baigiama vėliavos pakėlimu.

Mokyklos inf.